Добри резултати за отборите от школата през уикенда

През изминалия уикенд отборите на Левски-Раковски записаха силни резултати и показаха качествена игра в своите двубои.

Мъжкия отбор се изправи срещу Урвич Панчарево в Герман. В много тежък и накъсан двубой, момчетата на Радослав Георгиев записаха успех с 3:0 след два гола на нападателя Ермес Кандела и едно попадение от Николай Петров.

След двубоя отборът остава на първо място във временното класиране с пълен актив точки след изиграването на 10 двубоя от шампионата.

В следващия и последен за полусезона двубой те се изправят срещу Академик на стадион „Раковски“.

Победа записаха и родените през 2007 г. деца като гости на Царско село с 2:1. Футболистите на Иван Атанасов поведоха с 2:0 и изпуснаха редица положения да подпечатат победата си още през първото полувреме.

„A“ отборът на родените през 2009 г. спечели срещу Славия с 1:0 в един от най-качествените двубой в тяхното първенство.

Единственото попадение отбеляза Иво Иванчев след изпълнение на пряк свободен удар минути преди края на двубоя.

В неделя „Б“ отборът на 2009 г. завърши наравно (1:1) с Н-Спорт.

Родените през 2012-2013 г. постигнаха победа с 4:1 над Септември на турнира на Баухаус във формат футбол 7.

Набор 2011 г. се изправи също срещу Септември, изигравайки добър мач. В последната минута обаче допуснахме попадение, което ни коства равния резултат.

Силен двубой изиграха и воденият от Милан Коприваров отбор в Юноши Младша, родени 2004-2005 г.

Макар поражението с 5:2, момчетата ни се представиха добре срещу силния отбор на Септември. Множество индивидуални грешки и пропуски обаче не позволиха да вземем по-добър резултат от сблъсъка.

През идната седмица предстоят последните двубои за повечето наши гарнитури.